Projektova dokumentace

Společnost JV DŘEVOSTAVBY s. r. o. v provedení standart nabízí i vytvoření projektové dokumentace ke stavebnímu povolení ZDARMA. Nemusíte se tedy omezovat pouze na katalogové provedení typových domů. Vytvoříme vám zdarma jakýkoliv dům dle Vašich požadavků, ve kterých uplatníme naše zkušenosti z realizovaných staveb.

Během našeho působení v oblasti návrhu efektivního a levného bydlení můžeme zákazníkům doporučit, aby celkovou dispozici domu nevymýšleli sami zcela "nanečisto". Vždy je vhodnější vycházet z hotové studie a tu upravit dle vlastních požadavků. Tímto postupem se vyhnete například: spatně navrženým rozměrům místností, chodbám, které jsou plochou větší než obývací prostor apod. Při těchto úpravách se také musí zohlednit celková situace pozemku (příjezdové cesty, svah, přípojky). V neposlední řadě je nutné ověřit požadavky územního plánu, které určují specifické rysy stavby. Z uvedených důvodů jsou součástí nabídky kompletní poradenství i komunikace se stavebním úřadem.

Kompletni projekt pro stavební povolení zahrnuje:

- poradenství při návrhu

- individuální návrh nebo úprava vybraného projektu

- komunikace se stavebním úřadem

- požární zpráva

- energetický štítek

Náhled na naše realizované nízkoenergetické projekty.

Navigace

JV dřevostavby s.r.o.

Výhradní náplní firmy jsou montované nízkoenergetické domy, k realizaci kterých používáme systém skladby stěn obvodových konstrukcí, zaručující bezproblémové a dlouhodobé fungování staveb.

Partneři

Financování