Reference

Strakonice 2019

Díky přístupu, koordinaci a organizaci výstavby firmou JV Dřevostavby spokojeně bydlíme v našem bungalovu. Samozřejmostí bylo perfektní jednání bratrů Davida a Jana Vráblíkových ak při samotné výstavbě, tak i pomoc po výstavbě. Kvitovat mohu dodržení smluvní ceny - vícepráce tabu. Po třech letech se stavbou plná spokojenos. Pokud někdo chce dřevostavbu za využití technologie firmy JV Dřevostavby, mohu tuto firmu vřele doporučit.

Reference 2

Před tím, než jsme začali stavět dům, rozhodovali jsme se, zda zděný, či dřevostavbu. Vzhledem k tomu, že jsme chtěli postavit dům „na klíč“ a vcelku rychle, dřevostavba se stala jasnou volbou. Na začátku jsem poptal hodně firem a pro JV-Dřevostavby jsme se s manželkou rozhodli na základě kladných referencí. Dalším plusem bylo, že firma pracuje s kvalitními materiály. Skvělé též bylo, že jsme si nevybírali dům z katalogu, ale mohli jsme si dispozici vymyslet sami. Pan Vráblík nám i velice poradil, jak dispozici domu upravit, aby měl tu správnou užitnou hodnotu. Všichni řemeslníci, až na drobné výjimky, pracovali velice slušně.  Když se objevila během stavby jakákoliv zápletka, vždy se vše vyřešilo.  Důležité je zmínit, že jsem vše zvládl bez stavebního dozoru. Sám pan Vráblík na stavby jezdí a kontroluje, zda jeho řemeslníci pracují správně. V domku žijeme již třičtvrtě roku a co mě hodně překvapilo, je fakt, že tepelné ztráty domu jsou opravdu nízké = nízké náklady na vytápění. Abych to shrnul, proč JV-Dřevostaby

+ rychle postaveno vč. základové desky

+ kvalitní řemeslníci

+ použití kvalitních materiálů (žádné OSB desky)

+ zpracování projektu

+ pomoc při vyřízení stavebního povolení

+ nízké náklady na vytápění

Reference 3

Text

Navigace

JV dřevostavby s.r.o.

Výhradní náplní firmy jsou montované nízkoenergetické domy, k realizaci kterých používáme systém skladby stěn obvodových konstrukcí, zaručující bezproblémové a dlouhodobé fungování staveb.

Partneři

Financování